Strona Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Header

Rada uczniów

ZARZĄD RADY UCZNIÓW w roku szkolnym 2017/2018

Skład Rady Uczniów

przewodnicząca – Karolina Kubicka 2G

zastępca – Weronika Różycka 2G

skarbnik – Radosław Sztajgli 2C

skarbnik – Eryk Porębski 2C

 

Sekcja plastyczna 

przewodnicząca – Alicia Zaremba 2G

Osoby przynależące do sekcji :

Ania Wiśniewska 2D

Oliwia Gibiec 2D

Nina Kwiatek 2D

Karol Brzoza 2D

Magdalena Korczyk 2G

Karolina Gościńska 2G

Bernadeta Porwolik 7D

 

Sekcja techniczna 

Piotr Kądziela 

Radosław Jędrzejczak 

 

 

ZARZĄD RADY UCZNIÓW w roku szkolnym 2015/2016

Rada Uczniów Gimnazjum nr 1

Zarząd RU

Przewodniczący:

Miłosz Ryguła kl. 2d

Z-ca przewodniczącego:

Jan Sojka kl. 2d

Skarbnik:

Marta Lipińska kl. 2d

Sekcja plastyczna

Przewodnicząca:

Michalina Czubak kl. 2b

Sekcja organizacyjna

Przewodnicząca:

Wioletta Karpowicz kl.2f

Sekcja techniczna

Mikołaj Pieńko kl. 3e

Jan Skwarczek kl. 3e

Mikołaj Banasik kl. 2g

Jakub Misiak kl. 2g

Radę Uczniów stanowią również wszyscy przewodniczący klas.

Przewodniczący klas w r. szk. 2015/2016

Kl. Imię i nazwisko

I

a Zuzanna Surowy
b Jakub Rydian
c Wiktoria Miguła
d Maksymilian Bielecki
e Mikołaj Wilczek
f Piotr Copik
g Oskar Rosicki
h Szymon Grzegorczyk

II

a Karolina Dyczka
b Damian Gilner
c Piotr Bizoń
d Miłosz Ryguła
e Wojciech Cieszewski
f Krzysztof Sowa
g Jakub Misiak
h Karolina Żogała

III

a Bartłomiej Stalmach
b Karolina Popielewicz
c Mateusz Dworowy
d Natalia Knapik
e Kornelia Brzóska
f Dominika Lichosik
g Aleksandra Buchalik
h Mateusz Lipina

SEKCJE

Sekcja plastyczna
1. Michalina Czubak – przewodnicząca 2b
2. Wiktoria Godawiec 1b
3. Hanna Orszulik 1b
4. Dominika Żarecka 1c
5. Emilia Metrycka 1e
6. Dorota Kontny 2b
7. Agata Kułakowska 2b
8. Elżbieta Budziak 3c
9. Paulina Krawczyk 3c
10. Dominika Lichosik 3f
11. Kamila Śledź 3f
Sekcja organizacyjna
1. Wioletta Karpowicz – przewodnicząca 2f
2. Piotr Copik 1f
3. Sara Kurzok 2b
4. Zuzanna Lenard 2b
5. Karolina Popielewicz 3b
6. Justyna Spek 3c
7. Dominika Lichosik 3f
8. Kamila Śledź 3f
Sekcja techniczna
1. Mikołaj Pieńko 3e
2. Jan Skwarczek 3e
3. Mikołaj Banasik 2g
4. Jakub Misiak 2g

——————————————————————————————————————————-

ZARZĄD RADY UCZNIÓWw roku szkolnym 2014/2015

Opiekunowie:
p. Joanna Waleczek
p. Justyna Piechula
p. Magdalena Momot
Przewodniczący szkoły:

KRZYSZTOF RUDNICKI z kl. 2d
Z-ca przewodniczącego:

Olaf BAŃCZYK z kl. 2f
Z-ca przewodniczącego:

OLIVIER MISIAK z kl. 2f

Do Rady Uczniów dodatkowo należą przewodniczący wszystkich klas.

Głosowanie – wybór rady uczniów