Strona Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Header

Sport

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM
R. SZK. 2018-2019

Miejsce
Tytuł
drużyna/imię i nazwisko ucznia przygotował nauczyciel
Zawody Powiatowe w Unikokeju Chłopców
            I miejsce Łukasz Krysiak 3c, Paweł Tomala 3g, Cyprian Cofała 3h, Kacper Pacha 3h, Antoni Sobolik 3h, Michał Pustelnik 3h, Kacper Warzecha 3h, Michał Golda 3h, Kacper Ostapkowicz 3h, Oliwier Borowski 8b, Szymon Drapa 3f, Marcel Jańczak 3g.  Grzegorz Rożkiewicz
Zawody Powiatowe w Unikokeju Dziewcząt
II miejsce Anna Gdaniec 3f, Marta Góral 3f, Aleksandra Starowicz 3g, Weronika Lachowicz 3h, Oliwia Sadło 3h, Agnieszka Wiśniewska 3h, Magda Wiśniewska 3h, Nikola Kupny 3h, Natalia Siewior 3h, Dżesika Świtała 3h, Katarzyna Wolny 3h, Weronika Krause 3h  Grzegorz Rożkiewicz
Zawody Wojewódzkie – półfinał w unihokeju chłopców
II miejsce Łukasz Krysiak 3c, Szymon Drapa 3f, Paweł Tomala 3g, Piotr Undas 3g, Kacper Pacha 3h, Antoni Sobolik 3h, Kacper Warzecha 3h, Cyprian Cofała 3h, Michał Golda 3h, Michał Pustelnik 3h, Szymon Ogórek 3h, Oliver Nowak 3h, Grzegorz Rożkiewicz
Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców
II miejsce Jakub Rutkowski, Michał Pustelnik, Kacper Warzecha, Cyprian Cofała, Szymon Ogórek, Kacper Pacha, Oliver Nowak, Mateusz Jarek, Paweł Tomala, Piotr Undas, Szymon Drapa, Franciszek Janosz, Marek Szrubarz, Oliwier Borowski Grzegorz Rożkiewicz
Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt
III miejsce Oliwia Gibiec, Magda Wiśniewska, Agnieszka Wiśniewska, Nadia Kancelista, Dżesika Świtała, Weronika Krause, Weronika Lachowicz, Anna Gdaniec, Aleksandra Starowicz, Natalia Dziewior Paweł Malerczyk
Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Dziewcząt
II miejsce Julia Dragon 3g, Aleksandra Starowicz 3g Urszula Kamycka
Finał Rejonowy Tenisa Stołowego Dziewcząt
IV miejsce Julia Dragon 3g, Aleksandra Starowicz 3g Urszula Kamycka
Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Chłopców
III miejsce Łukasz Krysiak 3c, Bogumił Podolak 3c Urszula Kamycka
Zawody Powiatowe w Koszykówce Chłopców
III miejsce Łukasz Krysiak, Marek Szrubarz, Iwo Rybicki, Michał Kierzkowski, Mateusz Jarek, Paweł Tomala, Jakub Bazylak, Cyprian Cofała, Jakub Rutkowski, Michał Pustelnik, Maciej Mikołajczyk, Oliwier Borowski Wojciech Zaik
Zawody Powiatowe w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców
I miejsce Benjamin Bożek, Michał Golda Przemysław Kowalik, Dawid Cempulik Paweł Malerczyk
Zawody Powiatowe w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt
I miejsce Katarzyna Wolny, Agnieszka Wiśniewska, Magda Wiśniewska, Dżesika Świtała Paweł Malerczyk

ARCHIWUM KONKURSY SPORT 2017/2018

ARCHIWUM KONKURSY SPORT 2016/2017

ARCHIWUM KONKURSY SPORT 2015/2016

ARCHIWUM KONKURSY SPORT 2014/2015
ARCHIWUM KONKURSY SPORT 2013/2014

ARCHIWUM  KONKURSY SPORT 2012/2013

ARCHIWUM  KONKURSY SPORT 2010/2011

ARCHIWUM  KONKURSY SPORT 2009/201
0