Gala laureatów

IMG_2046W piątek 5 kwietnia w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach odbyła się Gala Laureatów dla uczniów gimnazjum i szkół podstawowych delegatury rybnickiej. Uroczystość rozpoczęła pani wizytator Wiesława Gala, koordynująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe na poziomie województwa, która przedstawiła w liczbach szczegółowy udział uczniów w tegorocznych konkursach. Następnie na scenę zaproszeni zostali bohaterowie Gali – uczniowie, którzy z rąk pana wicekuratora Dariusza Domańskiego otrzymali gratulacje i nagrody rzeczowe. Z wielką dumą i satysfakcją przyjęliśmy informację, że nasza szkoła zajęła 2 miejsce w delegaturze rybnickiej pod względem ilości laureatów.
A oto oni: Martyna MitekMarcel Przybyła ze SP oraz gimnazjaliści: Olga Mrowiec, Karolina Gościńska, Paulina Anderson, Zuzanna Musiał, Mateusz JarekAdam Łęk (podwójni laureaci), Beniamin BożekBogumił Podolak. Gratulujemy!

Krzysztof Skwarczek-wicedyrektor ds. dydaktycznych