Konkursy w „Miarce” rozstrzygnięte

miarka5 kwietnia, w ramach „Dni Otwartych” w I LO w Mikołowie im. Karola Miarki odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom gimnazjów, którzy w marcu wzięli udział w powiatowych konkursach organizowanych przez „Miarkę”. Pani dyrektor Barbara Modzelewska pogratulowała uczniom obszernej wiedzy, która wykraczała poza podstawę programową obowiązującą w gimnazjum, podziękowała również nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie okazane uczniom. Następnie „profesorowie” z „Miarki” przedstawili wyniki z poszczególnych konkursów i wręczyli zwycięzcom nagrody rzeczowe. Wspaniale wypadli nasi uczniowie, którzy zdobyli większość nagród.
Język polski: I miejsce Karolina Gościńska, II Wiktoria Masztaler
Matematyka: II miejsce Mateusz Jarek, III Paulina Anderson
„Z biologią i chemią za Pan Brat”: I miejsce Adam Łęk, II Julia Dragon
Język angielski: I miejsce Weronika Różycka, II Marta Machnio, III Kacper RojewskiMateusz Kawecki