IX Regionalny Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych

Maria_Goeppert-MayerDużym sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się IX Regionalny Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im. Marii Goeppert-Mayer, który odbył się 19 marca w I LO w Katowicach. Podczas konkursu uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz j. angielskiego, gdyż cały konkurs odbywał się w języku angielskim.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła nasza drużyna w składzie: Anna Głodek, Martyna Mitek i Marcel Przybyła.
W kategorii gimnazjów dwa III miejsca zajęły drużyny w składzie: Paulina Anderson, Aleksandra Starowicz, Adam Łęk oraz Weronika Różycka, Marcel Bieńko, Mateusz Jarek.

GRATULUJEMY

Krzysztof Skwarczek