Strona Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Header

IX Regionalny Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych

| Posted by in Bez kategorii

Maria_Goeppert-MayerDużym sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się IX Regionalny Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im. Marii Goeppert-Mayer, który odbył się 19 marca w I LO w Katowicach. Podczas konkursu uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz j. angielskiego, gdyż cały konkurs odbywał się w języku angielskim.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła nasza drużyna w składzie: Anna Głodek, Martyna Mitek i Marcel Przybyła.
W kategorii gimnazjów dwa III miejsca zajęły drużyny w składzie: Paulina Anderson, Aleksandra Starowicz, Adam Łęk oraz Weronika Różycka, Marcel Bieńko, Mateusz Jarek.

GRATULUJEMY

Krzysztof Skwarczek

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.