LAURY ROZDANE !

wkpPo kilkumiesięcznych zmaganiach zakończył się udział naszych uczniów w tegorocznych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

Z wielką satysfakcją informuję, że uczniowie Szkoły Podstawowej zdobyli dwa tytuły laureata: Marcel Przybyła z matematyki i Martyna Mitek z biologii. Finalistami zostali: Anna Głodek  z j. angielskiego, Oskar SchubertKacper Bachul z historii oraz Michał Sowada z geografii.

Gimnazjaliści jak zwykle stanęli na wysokości zadania zdobywając 10 tytułów laureata i 8 tytułów finalisty. Podwójni laureaci: Mateusz Jarek z matematyki i fizyki oraz Adam Łęk z chemii i fizyki. Pozostali laureaci: Olga MrowiecKarolina Gościńska z j. polskiego, Bogumił Podolak z historii, Benjamin Bożek z biologii, Paulina AndersonZuzanna Musiał  z chemii. Finalistami zostali: Wiktoria Masztaler z j. polskiego, Paulina Anderson z matematyki, Dawid Kutynia z geografii, Filip StelmaszewskiJulia Dragon z chemii oraz Aleksandra Starowicz, Marcel JanczakMarcel Bieńko z fizyki.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za duży wysiłek włożony w przygotowania do konkursów, a nagrodzonym gratulujemy osiągnięcia najwyższych  laurów. (tabela laureatów i finalistów)

Krzysztof Skwarczek